tofik napisał(a):

|
Ciekawe ile by dostała Legia od gwiazd tvnu.
|
A może się lepiej zastanowić ile by dostała Wisła?
Wiem, że Legia gra tragicznie, cięszę się z tego, ale jeszcze bardziej bym się radował gdybyśmy my grali lepiej.
A tak naprawdę, gramy bardzo podobnie jakościowo. O ile w ogóle grę Wisły i Legii można mierzyć jakąś miarą JAKOŚCI...
Po ośmiu kolejkach mamy...12 pkt...z taką regularnością w zdobywaniu oczek wylądujemy w środku tabeli. I zajmując dajmy na to 7 pozycję, marnym pocieszeniem będzie fakt, że Legia będzie np. 9 czy 11. Dla jednych i drugich to porażka.