Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10453
Stary 09.10.2010, 21:30
pysio napisał(a):Wyświetl post
ja jestem katolikiem, ale nie chodzę do kościoła bo jest to dla mnie bezsensu i poglądów lewacki nie mam. więc nie wiem do czego pijesz.

ale np. śmieszy mnie płacz Polaków, że wszystko drożeje itp, że chleb drogi, że cukier drogi, a może gdyby tak nie oddawali część swoich pieniędzy do kościoła to może by na ten chleb mieli? a tak tworzy się błędne koło, biedny Polak jest biedny i swoje jedyne pieniądze oddaje na tace z nadzieją, że Bóg mu pomoże przetrwać ciężkie czasy.. heh.

Udajesz że jesteś katolikiem bo katolik to nie osoba chodząca do kościoła ale tutaj odsyłam do Katechizmu Kościoła Katolickiego. To przymus wrzucania na tacę ? Jak ktoś nie ma to nie daje Proste Ale jak widać niektórzy są strasznie toporni. To nie podatek, że jak nie zapłacisz to idziesz do więzienia albo wyrzucają ci na zbity pysk.

Twoje wypowiedzi są co najmniej śmieszne i nie mające pokrycia z rzeczywistością. Ale może to brak wiedzy Cię usprawiedliwia bo jeśli nie to kolego mamy poważne problem.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !