Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10452
Stary 09.10.2010, 21:29
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To jak deficyt wyniesie 100 mld , to dajze im jeszcze z pol miliarda bo malo maja
Ktoś tu chciał rozmawiać na argumenty...
Nie chodzi o to, żeby dać księżom więcej, ale o to, że skala Twojego urojonego problemu jest niczym w porównaniu do problemów rzeczywistych.
A do Ciebie pysiu mam jeden komunikat. Skoro jesteś antyklerykałem i nie chodzisz do kościoła, a nawet nie zamierzasz się tam pojawiać, to nie nazywaj się katolikiem. Katolicyzm opiera się na Kościele, jego nauczaniu i Tradycji, więc odrzucając je kompletnie, Twój katolicyzm jest li tylko pustym sloganem. Mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi. Mimo wszystko w to wątpię, ale jednak warto mieć nadzieję.