Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10449
Stary 09.10.2010, 21:18
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy jest z toba sens rozmawiac na argumenty ,zatem podam jeden , kaecheci w szkolach 1,5 mld zlotych...
A deficyt wyniesie 100 mld. Czyli katecheci w szkołach to około 1% całego deficytu budżetowego. Problem na wielką skalę.