AS82 napisał(a):

|
Nie wiem czy jest z toba sens rozmawiac na argumenty ,zatem podam jeden , kaecheci w szkolach 1,5 mld zlotych...
|
A deficyt wyniesie 100 mld. Czyli katecheci w szkołach to około 1% całego deficytu budżetowego. Problem na wielką skalę.