|
Jakby Kościół miał chodź połowę tej władzy o której piszecie w Naszym państwie to tutaj by był dobrobyt finansowy. Kościół utrzymuje się z dobrowolnych datków i przez prowadzenie przez siebie różnych instytucji to chyba normalne ? Jeżeli ktoś w tym państwie robi przekręty na biliony dolarów to nie jest to Kościół.
Swoją postawą skrajnie antykatolicką dajecie ludziom powody aby mówili na Was nienormalni bo wszystko co jest bardzo skrajne jest niebezpieczne.
Ateizm to nie wiara czy pogląd to syndrom antykatolicki. Bo główne Wasze motywy postępowania to anty motywy chrześcijaństwa, nie uznajecie Boga jakiego ? no tego od chrześcijan.
Bądz sobie tym antyklerykałem i mniej te swoje urojenia ale daj żyć innym normalnie wg. zasad.
Katecheta to nauczyciel a to ze nie ma etyki w szkołach to efekt POpapranej polityki rządu.
Ostatnio edytowane przez harimata : 09.10.2010 o godz. 21:08.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|