Oglądam mecz ŁKS - Polkowice, całkiem nieźle na środku radzi sobie Krzysiek Mączyński, fajnie rozgrywa, przytrzymuje piłkę. Przed chwilą dał bardzo dobrą piłkę do Mięciela, który koncertowo spieprzył dobrą okazję do strzelenia bramki.
Ciekawy jestem czy nasza fantastyczna sieć skautów przygląda mu się i innym zawodnikom na wypożyczeniach.
ps
Powrót króla
