Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10443
Stary 09.10.2010, 20:50
murray napisał(a):Wyświetl post
ja pierdo*e, ale rolników jest więcej nie?
Bijesz koleś pianę, uczepiłeś się księży jak rzep psiego ogona i nie chcesz odpuścić. Dla Ciebie oczywiście przez Kościół mamy dług publiczny wielkości Tatr, bo to chyba jest największym problemem w tym kraju. Zachowujesz się jak Gomułka, który za fatalny stan państwa oskarżył syjonistycznych reakcjonistów i zachodnioniemiecki imperializm.
Nie wiem czy jest z toba sens rozmawiac na argumenty ,zatem podam jeden , kaecheci w szkolach 1,5 mld zlotych...