Boguski takim wywiadem strzelił sobie samobója. Ewidentnie widać, że nowemu trenerowi nie przypadł do gustu i zapewne nie będzie ustalał składu od Boguskiego. Mi tam go żal nie jest, po tym co widziałem na początku sezonu w wykonaniu Rafała to nie obrażę się jak do końca sezonu go nie zobaczę w pierwszym składzie
Mają grać najlepsi, a nie nazwiska!