Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7713
Stary 09.10.2010, 20:39
Boguski takim wywiadem strzelił sobie samobója. Ewidentnie widać, że nowemu trenerowi nie przypadł do gustu i zapewne nie będzie ustalał składu od Boguskiego. Mi tam go żal nie jest, po tym co widziałem na początku sezonu w wykonaniu Rafała to nie obrażę się jak do końca sezonu go nie zobaczę w pierwszym składzie

Mają grać najlepsi, a nie nazwiska!
Odpowiedz cytując