Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15922
Stary 09.10.2010, 20:09
No to następny zajebisty bubel wyjdzie - 4,5 m z każdej strony (jeśli się nie mylicie) konstrukcji to jakieś jaja- miałem cichą nadzieję że w środkowej części będzie telebim z kolorowym video a po bokach na czarnym tle np.zegar z jednej strony a z drugiej info o kartkach , golach,składach- takie jest u izraelitów.Ale wygląda na to zę tak nie będzie i zostawią tą konstrukcję nie zasłoniętą.
TYLKO CZEMU W PRZETARGU JEST INFO O KONSTRUKCJI SKORO TA JUŻ JEST?
Odpowiedz cytując