TSWojtas napisał(a):

Jesteś za ateizacją Polski tak? Za marginalizacją kościoła tak To wartałoby jechać do Francji , Belgii , Holandii , Niemiec gdzie to już funkcjonuje i sie przekonać czy jest tam raj .
|
Jestem za odcięciem ich od koryta państwowego , czyli niekończacego sie kurka pieniedzy, doskonale to zafunkjonowalo np. w Hiszpanii ,gdzie Zapatero zrobil reformy tego typu i zostal mimo tego czy ze wzgledu na to wybrany na 2 ga kadencje, wiec Hiszpanom pasuje..Polsko idz ta droga ! Na rozliczenia za przekrety z ziemia i tak zwana Komisja Majatkowa ,ktora dzialala niezgodnie z Konstytucja nie licze Żaden zasrany poseł , poza chyba Senyszyn ,nie śmiał nawet pisnąc w tej kwestii.