AS82 napisał(a):

|
Dalej nie wiem o czym ty mówisz... o tolerancji ? Tolerancja dla przekretow kleru w Polsce ,chyba o tym mówisz,do Paryża jechać nei musze mam to na miejscu...
|
Jesteś za ateizacją Polski tak? Za marginalizacją kościoła tak

To wartałoby jechać do Francji , Belgii , Holandii , Niemiec gdzie to już funkcjonuje i sie przekonać czy jest tam raj .