Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
A.C.A.B
Member
Od: 10.2008
Skąd: Krakow
Offline
#
1081
09.10.2010, 18:58
co proponujecie na 1 cykl kreatynowy?
podobają mi się krety takie żeby nie "napompowywały" wodą
mógłby ktoś doradzić? jaką kupić,jak stosować i co do niej?
A.C.A.B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A.C.A.B
Znajdź inne posty napisane przez A.C.A.B