Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4220
Stary 09.10.2010, 18:51
aNouc napisał(a):Wyświetl post
To nie są brednie tylko statystyki, a one nigdy nie kłamią,
Statystycznie ja i mój pies mamy po 3 nogi.

Tymczasem poziom słabych i średnich lig eurpejskich się wyrównuje.
I nie wysuwam takich wniosków tylko na podstawie TEJ bramki.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 09.10.2010 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując