Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.10.2010, 18:50
Już pisałem na email PLKK. Tylko że tym się powinien zająć klub, no nic, niech tak to wisi.
Hm, Widzew znów zadziwił, tym razem wygrana z INEĄ AZS Poznań (3 miejsce w poprzednim sezonie) 65-63. Młyn u siebie nie byle jaki i dobre prowokacje ze strony fanów Widzewa (jak np. ostatnio gość z Widzewa z megafonem podbił do ławki rezerwowych zawodniczek Lotosu i darł się przez niego w odległości 20 cm od głów, inaczej pisząc pranie mózgu) zapowiada się na to że u siebie będą grozni
Nasze zwycięskie, 61 - 74. Z Odrą Brzeg
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.10.2010 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując