|
No ja jako kibic wymagałbym tego od naszych kopaczy. Przecież jako kibice, którzy płacą pieniądze chodząc na mecz też wymagają od zawodników, zarówno zwycięstw jak i efektownej gry, więc zacznijmy zarówno od trenera jak i piłkarzy(od nich to przede wszystkim) by zaczęli trenować mocniej i by ich treningi zaczęły przynosić efekty.
|