Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 09.10.2010, 18:15
No wiesz, nie wiem jak wyglądają Rumuni, czy mają oni jakąkolwiek technikę, czy taktykę, ale Petrescu tam z jakiejś wsi zrobił dobry zespół grający w Lidze Mistrzów, a poza tym widać że pod koniec meczów nasi grajkowie ruszają się jak muchy w smole, więc intensywniejsze treningi pod wodzą Maaskanta im nie zaszkodzą. Mecz wpierw trzeba wybiegać - tak w sumie mówił Petrescu i jest w tym trochę prawdy.
Odpowiedz cytując