|
No wiesz, nie wiem jak wyglądają Rumuni, czy mają oni jakąkolwiek technikę, czy taktykę, ale Petrescu tam z jakiejś wsi zrobił dobry zespół grający w Lidze Mistrzów, a poza tym widać że pod koniec meczów nasi grajkowie ruszają się jak muchy w smole, więc intensywniejsze treningi pod wodzą Maaskanta im nie zaszkodzą. Mecz wpierw trzeba wybiegać - tak w sumie mówił Petrescu i jest w tym trochę prawdy.
|