Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
35775
09.10.2010, 18:14
szprotson
napisał(a):
Liszowska ? Przeciez Ona gruba jest
no to lepiej Piróg, jak już mamy wziąć celebrytę...geja w Wiśle jeszcze nie było
a przynajmniej szczupły i wysportowany
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS