Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5188
Stary 09.10.2010, 17:04
szykuje się niezła wtopa. Amerykany tak głupio od dzieciaka wychowywani, żeby to co robią robić dobrze i do końca. Latają jak wariaci, nogi nie odkładają, a przecież nie ma po co, bo to mecz towarzyski przecież.
A nasi biedacy, nie dość, że po zmianie strefy czasowej to jeszcze będą mieli równowagę płynów w żyłach zakłóconą.

Choć to w nocy , muszę obejrzeć


Odpowiedz cytując