wolfy napisał(a):

OK, nie wziąłem pod uwagę, że faktycznie mogłeś mieć gorączkę pisząc to. Bo jeżeli było inaczej, to nie mam słów.
Przypomina mi się Arka z czasów Krauzego, gdzie ściągano i dawano duże kontrakty takim właśnie piłkarzom. Do dziś wszystkich się nie pozbyli, a po drodze omal dwa razy nie spadli.
Pazdan, Magiera, Polczak, Wasiluk - to jest dopiero abstrakcja. A takich nazwisk jest tam w chu...
Rozumiem, że według Ciebie chodzi o to, żeby "polska Wisła" broniła się przed spadkiem?
A ogólnie - ten temat nie służy do dyskusji o własnych propozycjach. Czytałeś posty Kominka, nie?
|
Po pierwsze wiem że się pomyliłem z wstawieniem mojej listy do tego tematu (co przyznałem w poprzednim poście - może jakiś mod usunie, przeniesie do "Gdybym był.....)
Po drugie istnieje coś takiego jak "dobra wola" rozmówcy w dyskusji. Można się przypierdalać do wszystkiego (Ty czyli pan usterkowicz - wszyscy błądzą ja jeden dobrze widzę....) znalazł świetną okazję.
Dobrze wiesz (sam wyboldowany przez mnie opis o tym świadczy, że jest to lista darmowców i sam widziałbym kilku zaledwie z tej listy piłkarzy w Wiśle a nie wszystkich. Założenie było
za darmo - kto jest do wzięcia a nie
kto jest dobry i jest piłkarzem moich marzeń jest na tej liście.
No ale taki "mózgowiec" jak Ty nie omieszkał nie przeczytać ze zrozumieniem i od razu znalazł możliwość przykąsania - w myśl zasady - ukąszę będzie mi lepiej - jestem mądrzejszy.
PS
Miałem kiedyś taką koleżankę w pracy jak Ty - dosłownie z każdym musiał się posprzeczać. Odkąd tu jestem na forum czy jest jakaś osoba z którą byś się nie posprzeczał (łącznie z rav) ? Nie gniewaj się ale mam wielką nieprzyjemność polemiki z Tobą i jeśli to jest możliwe odrzuć się ode mnie. Jeśli jesteś jeszcze modem - usuń tą listę jak cie boli, przenieś itd Jeśli już nie jesteś - sam wiesz
(Nie chciałem cie obrazić - sam wiesz jak się zachowujesz)