dj_ibutti napisał(a):

A widziałeś jak gra w tej 1. lidze? Bo mnie niczym nie zachwycił. Strzelił bramkę z Hiszpanią i już jest super zawodnikiem? To tak jak z Łobo... strzelił Czechom i... sam widzisz
|
Te, to nie dlatego, że Łobo gra u nas na 60%? W ME gra na sto i proszę - najlepszy zawodnik drużyny
Do kolegów z Warszawy - z uwagi na ostatnie dokonania cena za Wojtka podskoczyła do pięćdziesięciu złotych.