Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4219
Stary 09.10.2010, 16:31
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś jak gra w tej 1. lidze? Bo mnie niczym nie zachwycił. Strzelił bramkę z Hiszpanią i już jest super zawodnikiem? To tak jak z Łobo... strzelił Czechom i... sam widzisz
Te, to nie dlatego, że Łobo gra u nas na 60%? W ME gra na sto i proszę - najlepszy zawodnik drużyny

Do kolegów z Warszawy - z uwagi na ostatnie dokonania cena za Wojtka podskoczyła do pięćdziesięciu złotych.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując