Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35769
Stary 09.10.2010, 16:19
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś przybliżyć? Rozumiem że poziom Twojej abstrakcji w myśleniu przewyższa myślenie przeciętnego człowieka ale mam prośbę - zejdź parę poziomów niżej i wyjaśnij co miałeś na myśli

(...)

Co do sugestii z wolnym czasem - nie gniewaj się ale może nie mogę wyjść z domu? (Choroba itd) Czasem tak bywa - nie pozwalaj sobie na takie złośliwości bo są poniżej Twojego poziomu
OK, nie wziąłem pod uwagę, że faktycznie mogłeś mieć gorączkę pisząc to. Bo jeżeli było inaczej, to nie mam słów.

Przypomina mi się Arka z czasów Krauzego, gdzie ściągano i dawano duże kontrakty takim właśnie piłkarzom. Do dziś wszystkich się nie pozbyli, a po drodze omal dwa razy nie spadli.

Pazdan, Magiera, Polczak, Wasiluk - to jest dopiero abstrakcja. A takich nazwisk jest tam w chu...
Rozumiem, że według Ciebie chodzi o to, żeby "polska Wisła" broniła się przed spadkiem?

A ogólnie - ten temat nie służy do dyskusji o własnych propozycjach. Czytałeś posty Kominka, nie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując