|
Przeciez za trybuną G na kazdym meczu stoją 2 - 3 busy z firmy wynajmującej takie bandy. Jest na nich m.in. zdjecie z naszego meczu z Barceloną 2 lata temu, wiec jak widac klub wspolpracuje z nimi juz dłuzszy czas, i napewno te bandy nie są jego własnoscią.
|