Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10424
Stary 09.10.2010, 15:06
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba tak daleko szukać - w NRD i Czechach wzorowo przeprowadzono ichnią lustrację po upadku komuny (w porównaniu z nami).
Wiazac klamra dwa tematy w Czechach swietnie tez funkcjonuja ateizm ,czy jak kto woli wolność światopoglądowa o ,której Polska (ta antyklerykalna) moze snic..co zreszta swietnie pokazuje ,ze wszystko bajki o ataku pedalow i Islamu to bzdury ,ktore serwuje kler by bronic swoich wplywow w Polsce.