Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35763
Stary 09.10.2010, 15:04
Mówiąc o Boukharim chodziło mi bardziej o to że on się nie na daje na skrzydło bo jest za wolny.A wiek 28 lat to wiek , w którym już raczej piłkarz nie będzie lepszy aczkolwiek może reprezentować stary dobry poziom.A patrząc na rynek Holenderski to wczoraj Hat-trickiem popisał się kolega Kirma z reprezentacji Tim Matavż 21 lat wysoki silny ale raczej nie do wyciągnięcia z Groningen .http://pl.wikipedia.org/wiki/Tim_Matav%C5%BE
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując