Mówiąc o Boukharim chodziło mi bardziej o to że on się nie na daje na skrzydło bo jest za wolny.A wiek 28 lat to wiek , w którym już raczej piłkarz nie będzie lepszy aczkolwiek może reprezentować stary dobry poziom.A patrząc na rynek Holenderski to wczoraj Hat-trickiem popisał się kolega Kirma z reprezentacji Tim Matavż 21 lat wysoki silny ale raczej nie do wyciągnięcia z Groningen .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tim_Matav%C5%BE