Gwiaździsty napisał(a):

Tawariszcz emj 10 razsierdiłsja ! Po II wojnie światowej przeprowadzono w Niemczech denazyfikację. Żaden członek NSDAP nie mógł pełnić funkcji publicznej ani startować w wyborach.
W Polsce tego niestety zabrakło i mamy to co mamy.
|
Nie trzeba tak daleko szukać - w NRD i Czechach wzorowo przeprowadzono ichnią lustrację po upadku komuny (w porównaniu z nami).