Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10423
Stary 09.10.2010, 14:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tawariszcz emj 10 razsierdiłsja ! Po II wojnie światowej przeprowadzono w Niemczech denazyfikację. Żaden członek NSDAP nie mógł pełnić funkcji publicznej ani startować w wyborach.
W Polsce tego niestety zabrakło i mamy to co mamy.
Nie trzeba tak daleko szukać - w NRD i Czechach wzorowo przeprowadzono ichnią lustrację po upadku komuny (w porównaniu z nami).
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 09.10.2010 o godz. 14:56.
Tylko Wisła!