Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35760
Stary 09.10.2010, 14:13
Chyba słabo u niektórych z myśleniem. Potrzebujemy młodych zawodników ? No dobra, ale chyba do ME. Bo Cupiał wyrzuca trenera co 2 lata więc do czego tacy młodzi trenerowi, którego już nie będzie gdy oni zaczną coś grac ?
Przecież Maaskant tu przyjechał zrobić wynik więc będzie sobie budował drużynę pod wynik, a nie na przyszłość i robił z nas Arsenal. Albo ogrywamy młodych, albo wygrywamy ligę i to jest chyba jasne, ale jak widać nie dla wszystkich.
..
Odpowiedz cytując