Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35756
Stary 09.10.2010, 13:16
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem bezsensem jest ściąganie 28letniego piłkarza z doświadczeniem.Widzimy jak gra Boukhari na dzień dzisiejszy-słabo (brak szybkości ) . Wolałbym aby szanse dostał Jirsak czy Rado niż wydać 400 tyś euro na piłkarza który pewnie najlepsze lata ma już za sobą ...
O sensowności sprowadzania tego piłkarza będą decydować ludzie którzy wiedza na temat Holenderskiej piłki jest dużo większa niż Twoja. Trenera Maaskant prowadził tego zawodnika i wie na co go stać. Jeśli on wyda pozytywną opinie na temat tego piłkarza to jestem za gdyż on doskonale zna jego umiejętności. Nie oszukujmy się gdyby ten chłopak miał 20 lat i był dobry to byśmy mogli tylko pomarzyć o ściągnięciu go pod Wawel. Według mnie kupno środkowego pomocnika który potrafi rozegrać piłkę jest koniecznością w zimowym okienku transferowym i chciałby aby był to zawodnik z takim CV jak on.
Porównywanie Rado czy Jirsaka do zawodnika, który ma multum meczów w lidze holenderskiej jest co najmniej śmieszne. Wychowany w innej kulturze inne umiejtnosci technicznie, taktyczne, pewnie też większe możliwości motoryczne, + masa doświadczenia w lidze znacznie silniejszej od polskiej.

Co do Bokuhariego to widać ze ma duże braki w przygotowaniu fizycznym. Mimo wszystko pokazał kilka zagrań po z których mieliśmy już pożytek w postaci bramkowej.

Ogryzek nie ten temat...
Dodatkowo proponowałbym spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Wymienianie niektórych nazwisk w kontekście Wisły to sabotaż.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.10.2010 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując