Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35755
Stary 09.10.2010, 13:16
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem bezsensem jest ściąganie 28letniego piłkarza z doświadczeniem.Widzimy jak gra Boukhari na dzień dzisiejszy-słabo (brak szybkości ) . Wolałbym aby szanse dostał Jirsak czy Rado niż wydać 400 tyś euro na piłkarza który pewnie najlepsze lata ma już za sobą ...
Trudno na razie oceniać Boukhariego. Zobaczymy jak będzie prezentował się wiosną, po normalnie przepracowanym okresie przygotowawczym.

Twój początkowy argument jest z kosmosu. Co ma wspólnego jeden zawodnik z drugim, żeby wyciągać z tego jakiekolwiek wnioski? Nie rozumiem również zastrzeżeń do wieku. 28 lat, to świetny wiek dla piłkarza. Xavi ma 30 i...?
Odpowiedz cytując