Wisielak napisał(a):

|
Moim zdaniem bezsensem jest ściąganie 28letniego piłkarza z doświadczeniem.Widzimy jak gra Boukhari na dzień dzisiejszy-słabo (brak szybkości ) . Wolałbym aby szanse dostał Jirsak czy Rado niż wydać 400 tyś euro na piłkarza który pewnie najlepsze lata ma już za sobą ...
|
Trudno na razie oceniać Boukhariego. Zobaczymy jak będzie prezentował się wiosną, po normalnie przepracowanym okresie przygotowawczym.
Twój początkowy argument jest z kosmosu. Co ma wspólnego jeden zawodnik z drugim, żeby wyciągać z tego jakiekolwiek wnioski? Nie rozumiem również zastrzeżeń do wieku. 28 lat, to świetny wiek dla piłkarza. Xavi ma 30 i...?