ichigo napisał(a):

|
Chyba nie jestem na bieżąco, ale o co wam chodzi z tymi LED-owymi bandami? Przecież są.
|
To że są podczas meczów, to nie znaczy, że są na naszym wyposażeniu. Wyciągam logiczny wniosek, że nie są, gdyż nie było wcześniej oddzielnego przetargu na ich zakup a w obecnym przetargu na ekrany LED, pominięto Diodowe Bandy Reklamowe, mimo, że w dokumentacji złożonej pod ten przetarg, znajdują się w projekcie wykonawczym Obtułowicza, na równi z zapotrzebowaniem na ekrany LED.
Chyba, że zakupiono te Bandy Reklamowe bez przetargu i nikogo o tym nie powiadomiono
Ps. Ciekawe jak popstąpiono z Diodowymi Bandami Reklamowymi na Pasach
