Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15918
Stary 09.10.2010, 13:07
ichigo napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie jestem na bieżąco, ale o co wam chodzi z tymi LED-owymi bandami? Przecież są.
To że są podczas meczów, to nie znaczy, że są na naszym wyposażeniu. Wyciągam logiczny wniosek, że nie są, gdyż nie było wcześniej oddzielnego przetargu na ich zakup a w obecnym przetargu na ekrany LED, pominięto Diodowe Bandy Reklamowe, mimo, że w dokumentacji złożonej pod ten przetarg, znajdują się w projekcie wykonawczym Obtułowicza, na równi z zapotrzebowaniem na ekrany LED.
Chyba, że zakupiono te Bandy Reklamowe bez przetargu i nikogo o tym nie powiadomiono

Ps. Ciekawe jak popstąpiono z Diodowymi Bandami Reklamowymi na Pasach
Ostatnio edytowane przez kot : 09.10.2010 o godz. 13:11.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując