Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
35750
09.10.2010, 13:05
Akurat według mnie Boukhari to w ostatnich meczach jeden z lepszych zawodników w naszej drużynie.
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac