Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35749
Stary 09.10.2010, 12:55
Moim zdaniem bezsensem jest ściąganie 28letniego piłkarza z doświadczeniem.Widzimy jak gra Boukhari na dzień dzisiejszy-słabo (brak szybkości ) . Wolałbym aby szanse dostał Jirsak czy Rado niż wydać 400 tyś euro na piłkarza który pewnie najlepsze lata ma już za sobą ...
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując