Myślę,że to jest transfer (jeśli dojdzie do skutku) na tę chwilę potrzebny.
Jeśli facet okaże się przydatny może wprowadzi nową jakość w drużynie.
Nie oszukujmy się muszą być zmiany w drużynie.
Nie mam obiekcji żeby się pożegnać z każdym z panów, jesli przyniesie to pożądany skutek w postaci lepszej gry Wisły !
Trener już chyba poznał możliwości i wady każdego z zawodników.
Czas na wiosnę zrobić wietrzenie w drużynie i muszą odejść zawodnicy nieprzydatni dla klubu.
