|
@ Arapaho
Już kiedyś o tym pisałem ale powtórzę. Cała konstrukcja nie ma wymiarów 16/9m. 16/9 to proporcje środkowej części (tej gęsto "użebrowanej").
Standardowo telebimy produkuje się w proporcjach 4:3 lub właśnie 16:9. U nas będzie ten drugi wariant ze względu na to, że taki sam format mają transmisje telewizyjne; dzięki temu unika się rozciągniecia lub ucięcia obrazu.
Telebim składa się z kilkudziesięciu mniejszych ekranów mocowanych oddzielnie, a więc można go zainstalować tylko na tej środkowej części. To po bokach to tylko pomosty techniczne, które mam nadzieję zostaną czymkolwiek zasłonięte.
|