|
No tak. To byłby dobry transfer. Tylko ja narazie tymi informacjami czuję się rozczarowany. Wolałbym, by to byli młodzi zdolni piłkarze, drużynie zapewniono dobre warunki treningowe etc. Choć, nie powiem - byłby to dobry zawodnik, takiego piłkarza do środka pola właśnie nam trzeba.
|