Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35742
Stary 09.10.2010, 10:39
No tak. To byłby dobry transfer. Tylko ja narazie tymi informacjami czuję się rozczarowany. Wolałbym, by to byli młodzi zdolni piłkarze, drużynie zapewniono dobre warunki treningowe etc. Choć, nie powiem - byłby to dobry zawodnik, takiego piłkarza do środka pola właśnie nam trzeba.
Odpowiedz cytując