Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4214
Stary 09.10.2010, 10:30
Cytat:
Dziękuję za analizę. Chcę zwrócić Twoją uwagę, że jesteśmy teraz po 8 kolejce, a nie po 15, więc analiza tabel po kolejce 8 i 30 w w/w sezonach byłaby bardziej na temat.
Mówiłem o tych 15 kolejkach po to, by pokazać, że W3 muszą się ogarnąć przez najbliższe siedem kolejek, bo bez tego, to szanse wywalczenie czołówki mogą być marne - jak pokazuje ta krótka historia. 8 kolejek jest marnym prognostykiem, bo do zdobycia jest jeszcze 66 punktów, czyli zdarzyć się może jeszcze wszystko, zwłaszcza że odległości punktowe na tę chwilę są niewielkie.
Legionista
Odpowiedz cytując