Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15910
Stary 09.10.2010, 10:17
Jeśli chodzi o szerokość, to najwyraźniej coś tam jeszcze będzie... Reklama?
Co do wysokości - jesteś pewien, że to jest 9 metrów a nie 6? Mi, na oko, wychodzi, że proporcje kratownicy są zbliżone do 19 x 6.... Czyli góra - dół - kilkanaście centrymetrów luzu, a po bokach aż 4,5 m z każdej strony.
Zwróćcie uwagę, że tylko środkowa część konstrukcji ma te gęste, pionowe ożebrowania. Tak, jakby właśnie tam miał być telebim, a po bokach już nie...

Odpowiedz cytując