Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35739
Stary 09.10.2010, 09:48
Może będziemy mieli w końcu rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Zawodnik z takim ograniem w Holandii może być skarbem drużyny. Mam nadzieje, że już zimą.
Odpowiedz cytując