Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35736
Stary 09.10.2010, 09:03
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Kolejny Holender na celowniku Wisły Kraków
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86620&nr_str=1


troche za duzo tych marokaniczyków ale zobaczymy jak beda grac ale to oznacza pozegnaniem sie z kimś jirska,sobol,garguła
Straszne, jak sobie poradzimy bez nich.
Pewnie szukamy piłkarza w ataku, który nie będzie stal jak kołek. Bo jak na razie drepczą 2 gwiazdy z przodu a gry zero.
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.10.2010 o godz. 09:13.
..
Odpowiedz cytując