Kocur napisał(a):

Oj można się zdziwić.
U mnie w korporacji większość menadżerów i ludzi zarabiających kupę kasy jak na krakowskie warunki mają poglądy prawicowe. Nie mówię wprost PIS bo nie zawsze ich popierają.
Mają po prostu zdrowe poglądy na gospodarkę i ekonomię niezależnie od partii, a że akurat rządząca nie radzi sobie z niczym to już inna sprawa
|
Zapewne masz racje co do pogladow ludzi ,ktorzy pracuja ,czyli tak zwanej klasy średniej ,no bo coz oni maja robic ze swoi zyciem ? Zakladaja rodziny i dobrze . W sumie na to chyba każdy liczy w tym kraju, ze bedzie mial godna prace ,ktora pozwoli mu sie prywatnie ,życiowo ustabilizowac . Wynika to raczej moim zdaniem z socjologii ,czy uwarunkowań społecznych a nie polityki czy pogladow politycznych. Przykładowo , manager 30 lat ,niezle wyksztalcony,pracujacy w prywatnej firmie , na ogol pieniadze przeznacza wlasnie na swoj rozwoj lub na zalozenie rodziny ,a nie chodzi po pracy pijany po ul. Floriańskiej i udaje jakiegos artysto-kloszarda,chwiejac sie z usmeichem na twarzy

... Po prostu jest wiecej tkw. ludzi "normalnych" na swiecie
