Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: R3J

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 09.10.2010, 03:59
Lewy'88 napisał(a):Wyświetl post
No to zdecydowanie za wcześnie na siłkę, tym bardziej że bez biegu dobrej rozgrzewki nie zrobisz, a na skakance też nie poskaczesz jak truchtać nie możesz. Słabo to widzę, jeszcze by uszło jakbyś nóg nie ćwiczył, ale długo tak nie pojedziesz. Chujowo to wygląda trochę wg. mnie jak u góry jest się dzikiem a nogi jak patyki
Dziękuję za to że się o mnie martwisz
Akurat o nóg jak patyki to ja nie mam Sporo czasu trenowałem pchnięcie kulą i nogi to raczej mam jak kuń
Ostatnio próbowałem truchtać i powiem szczerze ze nie najgorzej to wychodziło O ile po plaskim się biega
A coś zacząć muszę robić bo już prawie 150 kilo mi na wadze wskakuje Muszę wrócić do swojej normalnej wagi ~110kg bo to już zaczyna się robić niebezpieczne dla zdrowia...
Pozdro!
Odpowiedz cytując