Lewy'88 napisał(a):

|
No to zdecydowanie za wcześnie na siłkę, tym bardziej że bez biegu dobrej rozgrzewki nie zrobisz, a na skakance też nie poskaczesz jak truchtać nie możesz. Słabo to widzę, jeszcze by uszło jakbyś nóg nie ćwiczył, ale długo tak nie pojedziesz. Chujowo to wygląda trochę wg. mnie jak u góry jest się dzikiem a nogi jak patyki
|
Dziękuję za to że się o mnie martwisz

Akurat o nóg jak patyki to ja nie mam

Sporo czasu trenowałem pchnięcie kulą i nogi to raczej mam jak kuń

Ostatnio próbowałem truchtać i powiem szczerze ze nie najgorzej to wychodziło

O ile po plaskim się biega

A coś zacząć muszę robić bo już prawie 150 kilo mi na wadze wskakuje

Muszę wrócić do swojej normalnej wagi ~110kg bo to już zaczyna się robić niebezpieczne dla zdrowia...
Pozdro!