...:::Tomo:::... napisał(a):

|
"Żal" to jesteś Ty. Schowaj się i więcej nie wyskakuj charcerzyku.
|
Gwoli ścisłości - harcerzyku : )
Impreza sympatyczna, chociaż nie miałem czasu śledzić - to na zdjęciach widziałem tylko kilku piłkarzy. Nie było ich wszystkich? Szkoda, mogli wpaść.