Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7694
Stary 08.10.2010, 23:57
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
"Żal" to jesteś Ty. Schowaj się i więcej nie wyskakuj charcerzyku.
Gwoli ścisłości - harcerzyku : )

Impreza sympatyczna, chociaż nie miałem czasu śledzić - to na zdjęciach widziałem tylko kilku piłkarzy. Nie było ich wszystkich? Szkoda, mogli wpaść.
Odpowiedz cytując