Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 08.10.2010, 23:56
Oxydrene napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._Cracovii.html

Judasze nie śpią, oprócz tej akcji z linku odjebali szmate na kamienicy naprzeciwko galerii Krakowskiej gdzie przechadza się mnóstwo potencjalnych klientów, do tego będąc na siłowni kilka dni temu z głośników leciało radio eska a tam podczas reklam znowu żydy i ich akcja "kup karnet idz na mecz" w....iło mnie to.

Nasi ludzie powinni się ogarnąć ....a i przestać sie macać przez 8 godzin dziennie co oni tam do ....y nędzi robią. Ja moge nawet za darmo plakaty rozklejać byle by cos sie działo
Zabij ich, bo też chcą mieć stadion i przyciągnąć kibiców. Broń boże - nie wymagaj od działaczy Wisły, od piłkarzy Wisły, nie rób tego - zabij rywali, będzie prościej.
Odpowiedz cytując