AYALA napisał(a):

|
skoro już piszecie o podziałach w naszym kraju to myśle że największy jest na bogatych (tym co sie dobrze w życiu wiedzie,zarabiaja kilka tysięcy miesięcznie to głosują na PO) i na tych którym sie w życiu "średnio" układa to głosuja na PiS .Myśle ze to właśnie w tym aspekcie przebiega głowna linia podziału w naszym społeczeństwie
|
A ja myślę że ta linia podziału odchodzi co zresztą pokazały ostatnie wybory.Nadal PO ma przewagę wśród ludzi zamożniejszych/lepiej wykształconych/z większych miast ale to nie jest tak jak kiedyś.
Ludzie już dorośli do tego że żaden rząd nie zrobi nic nadzwyczajnego a w zasadzie każdy ma/miał podobną politykę finansowo-gospodarczą.