Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 08.10.2010, 20:05
gigant napisał(a):Wyświetl post
No, już się powygłupiał przed kamerami na meczu z Wisłą. Musi być zajebisty, wyjebać Maaskanta i brać Sasala.
Nie chodzi o jeden mecz, o mecz z Wisłą.
Nie ma co porównywać tych dwóch różnych trenerów, nie ma co nabijać takich postów
Odpowiedz cytując