Gwiaździsty napisał(a):

|
Właśnie o to chodzi, kto ocenia. Dla ZSRR i ich przydupasów w Polsce (PZPR) taki Bolesław Bierut czy Józef Cyrankiewicz to były "słońca narodu" a dla Polaków zwykli zdrajcy, chociaż w przypadku Bieruta może nie bvo jak obecnie wiadomo był sowieckim agentem przywiezionym i przeszkolonym w Moskwie, która często rekrutowała i potem wysyłałą swoich ludzi do krajów kolonialnych.
|
Dobra nie wiem o co ci chodzi ,zatem napisze ze polityka PISu i Kaczynskiego (swiadoma lub nie , malo mnie to interesuje i nikogo to w moich oczach nie usprawiedliwia ) to napuszczenie 1/3 ciej czesci Polakow ktora go popiera na 2/3 ktora go nie popiera ,ty kolega sambo i paru innych jestescie w tej 1/3 jak potraficie komus ublizac nie znajac go nawet osobicie , lub majac wlasna ohydna historie na jego temat , inne barwy zycia do was nei dochodza..

taka widac mentalnosc kato-praicy w tym kraju , mam nadzieje ze PIS powoli staje sie LPRem ,za jakis czas jak Polska sie nieco jeszcze wzbogaci to prognozuje pierwsze ruchy antyklerykalne w Polce na ktore nei moge sie doczekac ,bo emocje na pewno moga byc duze
