Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 08.10.2010, 18:23
Dobre, aczkolwiek filmik mógłby być dłuższy i lepszy graficznie.

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY - Wtedy to byliśmy zajebiści !
Ostatnio edytowane przez Titto : 10.10.2010 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując