Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10404
Stary 08.10.2010, 13:22
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie wracamy już do gry. Owszem nie jest tak jak do końca grudnia, że można było grać sobie codziennie w kilku różnych turniejach, Sit&Go, czy grach cashowych. Scena pokerowa wraca do normy, a nawet z powrotem zaczyna się rozwijać.

PS. Jutro jest spory turniej pokerowy z FTP w Krakowie w ramach Mistrzostw Regionalnych, więc można iść to zobaczyć na własne oczy.
Ale zupełnie zniknęły duże turnieje "open", jak chociażby ten Unibetu. Do turnieju FTP można było się dostac tylko posiadając tam konto, a nagrody, żeby obejść przepisy, przyznawane są na konta graczy.

O ile poker on-line ma się dobrze, o tyle ten na żywo wręcz przeciwnie.