emj10 napisał(a):

Spokojnie wracamy już do gry. Owszem nie jest tak jak do końca grudnia, że można było grać sobie codziennie w kilku różnych turniejach, Sit&Go, czy grach cashowych. Scena pokerowa wraca do normy, a nawet z powrotem zaczyna się rozwijać.
PS. Jutro jest spory turniej pokerowy z FTP w Krakowie w ramach Mistrzostw Regionalnych, więc można iść to zobaczyć na własne oczy.
|
Ale zupełnie zniknęły duże turnieje "open", jak chociażby ten Unibetu. Do turnieju FTP można było się dostac tylko posiadając tam konto, a nagrody, żeby obejść przepisy, przyznawane są na konta graczy.
O ile poker on-line ma się dobrze, o tyle ten na żywo wręcz przeciwnie.