Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7686
Stary 08.10.2010, 12:31


Mina Maria też z pierwszych stron gazet

Fajnie że po treningach zostają i coś robią, a nie rozchodzą się każdy w swoją stronę. Coś drgnęło jeśli chodzi o podejście do swojego bądź co bądź zawodu po skończonej pracy - w tym przypadku po treningu.
Odpowiedz cytując