Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15895
Stary 08.10.2010, 11:39
Ze skyscraperscity:

michaszek napisał(a):Wyświetl post
Na pewno nie o odległości 17 metrów. Inny problem - byłem na meczu z Koroną Kielce. Siedziałem w sektorze E12 , rząd 5. Brak widoczności linii bocznej boiska i wogóle tego fragmentu murawy. Skutecznie zasłaniają je benery rekalmowe. Bilet na to miejsce kosztuje 40 złotych . Czy nikt tego nie sprawdza. Reklamy powinny byc przesunięte blizej trybuny. Z ciekawości poszedłem wyżej i linię boczną widac gdzieś mniej więcej od 10 rzędu. Mam nadzieję, że te uwagi czytają odpowiedzialne osoby.
Odpowiedz cytując