AS82 napisał(a):

Specjaliści od oceniania życiorysów.. 
Życze Wam ,że jak Was ktoś bedzie oceniał to też tak tendyncyjnie , i że w sumie w życiu to byliście bardziej podłymi ch*jami niz porzadnymi ludzmi.. No ale taka logika ,że wszyscy sa ch*jami ,zlodziejami ,agentami ,to samograj Prezesa Jarka i jego hufców..
|
Właśnie o to chodzi, że nie wszyscy są "chujami, złodziejami i agentami" i aby odróżnić w/w od ludzi uczciwych należy zapoznać się z przeszłością ludzi o których chce się cokolwiek napisać. Cóż jeśli ktoś kradnie jest złodziejem, jeśli ktoś donosi jest agentem, a jeśli ktoś tak jak ty nie potrafi czytać prostego tekstu ze zrozumieniem jest pustakiem i idiotą i nie rozumiem dlaczego mielibyśmy to przemilczeć czy też kłamać

Prostym sposobem, aby potomność nikogo w/w sposób nie oceniła jest nie kraść, nie donosić i przyswajać teksty interlokutorów w sposób zgodny z ich zawartością. Co w twoim przypadku jest dość problematyczne...